Pionek
Budowa Strategii

Zacznijmy od zapoznania. Jeśli inicjatywa zmiany przywiodła Cię do nas, znaczy to, że chcesz się rozwijać i poruszać naprzód. Pierwszy ruch to czas, aby przeanalizować dotychczasowe dokonania i poddać je ocenie. Naszym zadaniem jest zebrać informacje i na ich podstawie zaproponować mikro lub makro strategię. Projekt strategii jest dopasowany do charakteru i działalności firmy.

Laufer
Dostarczenie informacji

Czas na grę. Jeśli manager lub właściciel firmy nie ma doświadczenia w analizie finansowej, wszystko tłumaczymy krok po kroku. Tym razem chodzi o klarowne przedstawienie faktów i chwilę prawdy. Każdy gracz musi być świadomy swoich słabości. Bazując na danych, proponujemy kolejne ruch. Co istotne, dajemy firmie wsparcie przy negocjacjach i planowaniu ewentualnych zmian, w tym także personalnych.

Wieża
Diagnoza błędów

Kluczowym elementem zmiany jest świadomość. W związku z tym stawiamy na szczegółową analizę firmy pod kątem ewentualnych niedoskonałości. Zawieść może nie tylko zarządzanie finansami, ale również komunikacja na różnych szczeblach lub relacje biznesowe, czy też wizerunek społeczny. Pomożemy Ci określić, który ruch w partii można wykonać lepiej. Podpowiemy, jak wykonać roszadę, która pozwoli ochronić króla, czyli ustalić plan ochrony zarządu w sytuacji kryzysowej.

Skoczek
Analiza PR i komunikacja

Wydźwięk społeczny kampanii reklamowej ma wielki wpływ na postrzeganie firmy. Często może on szkodzić interesom, a znalezienie błędu w działaniach speców od PR wcale nie jest proste. Podobnie jak komunikacja, od której w firmie zależy bardzo wiele. Zmiany mogą uchronić zarząd przed problemami. Stosujemy bufory komunikacyjne i wszelkie metody poprawy relacji między pracownikami na wszystkich szczeblach.

Hetman
Raporty z komentarzem

W dokonywaniu ostatecznych ruchów potrzebna jest wiedza i precyzja. Tylko ona pozwala na kolejne plany i rozwój swojego interesu. Jednym z elementów doradztwa biznesowego, które oferujemy, jest dostarczenie szczegółowych raportów opatrzonym obszernym komentarzem. W przeciwieństwie do pobieżnych diagramów sprzedażowych, pozwalają one na analizę działań i wyciągnięciu wartościowych wniosków.

Król
Rozwiązanie problemów

Dobry strateg musi być także elastyczny. Z tego względu zalecamy przeprowadzenie całej serii spotkań, które zmierzają do podjęcia odpowiednich kroków. Zaletą korzystania z wielu konsultacji jest reagowanie na aktualną sytuację firmy. Dobre praktyki z dziedziny doradztwa biznesowego to także realny plan działania, który można wprowadzić w życie od ręki.

 Masz pytania?

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów.

Kontakt