Poznaj firmę, która ma plan

Nasza misja to znajdowanie rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Zajmujemy się podawaniem lekarstwa na rzadkie przypadłości biznesu i wyjście poza przetarte szlaki myślenia specjalistów od marketingu. Likwidujemy złe nawyki, zanim się staną normą. Cechuje nas rzetelność i dokładność, która jest poparta realnymi działaniami i wynikami. Projekty odpowiadają założeniom i są zaplanowane z troską o detale, które świadczą o końcowym powodzeniu.

Firma Volutica

Firma Volutica to kadra kompetentnych pracowników, na których czele stoi

Paweł Król – założyciel i manager firmy.
Jako 29-latek wyprowadził z bankructwa trzecią co do wielkości spółkę z branży ochrony środowiska. Dziś działa aktywnie pomagając w osiągnięciu zawodowych sukcesów wielu partnerom handlowym. Jako inżynier i manager stawia na nieszablonowe metody i dokładną analizę działań.

„Nie możemy rozwiązywać problemów, używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się”
A.Einstein

Jesteśmy tu, aby inni rośli w siłę!

Doradztwo biznesowe to nasz chleb powszedni. Najlepiej czujemy się w ustalaniu strategii, analizie błędów, aspektach finansowych i zapleczu PR oraz szeroko pojętej komunikacji. Wbrew pozorom nie jest to zadanie, któremu sprosta każdy. Chętnie dzielimy się wiedzą zdobytą na przestrzeni lat, a nasze ambicje wychodzą poza oczekiwania klientów.

Poznaj naszą ofertę

Oferta